O Firmie

Misja biura rachunkowego DP Synergia

 biuro rachunkoweTworząc spółkę DP Synergia, jej właściciele postanowili połączyć swoje kompetencje i doświadczenie zawodowe, a tym samym wykorzystać efekt synergii i zaoferować klinetom ponadprzeciętny poziom obsługi. Wieloletnie doświadczenie w pracy jako dyrektor finansowy, główny księgowy oraz członek zarządu to atuty, które do dyspozycji postawiła właścicielka biura rachunkowego.

Drugi z właścicieli biura rachunkowego może poszczycić się efektywnym doradztwem gospodarczym przy zakładaniu dziesiątek spółek i pośredniczeniu w licznych kooperacjach produkcyjnych oraz kontaktach handlowych. Jego specjalizacja to transgraniczne stosunki gospodarcze; przez 5 lat zatrudniony był w polsko-niemieckim międzyrządowym towarzystwie wspierania współpracy gospodarczej. Przez ostatnie 4 lata pracował jako dyrektor zarządzający oraz prezes zarządu spółek z kapitałem zagranicznym.

Zdobyte doświadczenia zawodowe pozwalają właścicielom biura podatkowego dzielić się doświadczeniami i wiedzą z przedsiębiorcami oraz chronić ich przed błędnymi decyzjami gospodarczymi. 

Mając na względzie dobro Klientów, udziałowcy biura rachunkowego systematycznie biorą udział w szkoleniach branżowych oraz warsztatach biznesowych). 

DP Synergia zatrudnia praktyków gospodarczych, którym znane są doskonale oczekiwania przedsiębiorców wobec poziomu i standardów współpracy z biurem rachunkowym. Misją biura rachunkowego DP Synergia jest każdorazowe spełnienie wymagań Klientów oraz dzielenie się doświadczeniem i wiedzą oraz pomnażanie przez to Państwa zysków.